Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

SÜLEYMAN ASLAN HALK BANKASI GENEL MÜDÜRÜ OLDU 16.07.2011

Halkbankası Genel Müdürü iken Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Aydın'ın gitmesiyle boşalan koltuğa hemşehrimiz Süleyman Aslan oturdu.
Halkbank'ta Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Çorumlu hemşehrimiz Süleyman Aslan, 15 Temmuz Cuma günü Halkbank’ta Genel Müdür olarak göreve başladı.
29 Mayıs 2008 tarihinden itibaren Halkkbank’ta Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aslan, Halkbankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın Ziraat Bankası Genel Müdürü olarak atanması sonucu, Halkbankası Genel Müdürlüğü görevine atandı.
Halkbank Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Aslan, meslek hayatına 1992 yılında Ziraat Bankası A. Ş. Bankacılık Okulu'nda başladı. Ziraat Bankası'nda Sermaye Piyasaları Daire Başkanlığı Uzmanı, İstanbul Menkul Kıymetler Şubesi Müdür Yardımcılığı, Bono Tahvil Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü, Döviz ve Para Piyasaları Daire Başkanlığı, Halkbank'ta Hazine Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nda Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Halk Yatırım Menkul Değerler'de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.SÜLEYMAN ASLAN KİMDİR?
1970 yılında Osmancık’ta doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına 1992 yılında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Bankacılık Okulu'nda başladı ve aynı bankada Sermaye Piyasaları Daire Başkanlığı Uzmanı, İstanbul Menkul Kıymetler Şubesi Müdür Yardımcılığı, Bono Tahvil Daire Başkanlığı Bölüm Müdürlüğü görevlerinde bulundu.


 


Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Son olarak T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Döviz ve Para Piyasaları Daire Başkanı olarak çalıştı. 15.06.2005-28.05.2008 tarihleri arası Halk Bankası Hazine Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aslan, 29.05.2008 tarihinden itibaren Hazine Yönetimi ve Uluslararası Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.


 


Aslan, 15 Temmuz 2011 tarihinde Halk Bankası Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

 
YENİ YORUM EKLE
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1950
Kent
:
İstanbul
Meslek
:
REKLAMCILIK
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası