Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

OSMANCIK’TA EV SAHİBİ OLAMAYANLARA MÜJDE - 01.10.2010


KURŞUNOĞLU YAPI OSMANCIK’TA HERKESİ EV SAHİBİ YAPACAK


Osmancık’ın Gemici Gürleyik Mahallesi’nde kurulacak olan "Gemici Gürleyik Konutları", ev sahibi olamayanların umudu olacak. İnşa edilecek 156 daire TOKİ’den daha avantajlı koşullarla satışa sunulacak.


 


 Kurşunoğlu Yapı tarafından 'Yuvasız kuş, evsiz kimse kalmasın' sloganı ile yola çıkılarak özellikle gelir düzeyi düşük olan vatandaşlar için düşünülen Gemici Gürleyik Konutları, 21 bin 500 metrekare üzerine şehrin genel görünümüne hakim bir arazi üzerinde kurulacak. Ödemelerinin 60 aya kadar vadeli olacak olan konutların aylık taksitlerinin ise 400 TL ila 700 TL arasında olacağı, kefilsiz, faizsiz ve ara ödemesiz bir sistem uygulanacağı belirtildi.


 


Yeşil alanların daha çok hakim olacağı 21 bin 500 metrekare site alanının yüzde 20'lik bir bölümüne binaların oturacağı, site içerisinde bahçeli kaloriferli konutların yanı sıra, site sakinlerinin boş zamanlarında eğlenip dinlenebileceği park alanı, süper market, camii, açık otopark ve güvenli çocuk oyun alanları yer alacak.


 


Huzurlu yaşamın yeni adresi olarak gösterilen Gemici Gürleyik Konutları'nda her ihtiyaca uygun olarak 74 metre kareden 180 metre kareye kadar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ısı yalıtımlı toplam 156 daire yer alacak.


 


Konu ile ilgili açıklama yapan Kurşunoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Kurşun, "Firma olarak Osmancık'ta evsiz bir aile kalmayıncaya kadar çalışacağız. Önemli olan geride insanlara faydalı bir eser bırakarak o insanların dualarını alabilmek. Hayata geçirmeye çalıştığımız projelerimiz ilçemizin gelişmesine ve istihdamına yönelik çalışmalardır. Bu TOKİ sistemi ile kuracağımız sitedeki konutları, TOKİ'nin vatandaşımıza sağladığı imkanlardan daha da avantajlı sunacağız. İlçenin genel görünümüne hakim, bol oksijenli, havadar bir noktada yer alacak olan konutlarımız, buradan ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza her türlü sosyal imkanı da sunuyor" dedi.

RESİMLER
1
   
2
   
3
 
YENİ YORUM EKLE
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1983
Kent
:
İstanbul
Meslek
:
Serbest
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası