Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

OSMANCIK’TA CİNAYET: SALDIRDIĞI GENCİ KALBİNDEN BIÇAKLADI - 31.07.2010Dün gece saat 23.00 sıralarında Kızılırmak Gemici Sahil Parkı’nda gençler arasında çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre; Yusuf Bakır (24) ve arkadaşı S.E (23) sahil park yürüyüş parkurunda yürüyüş yaparken önceden tartıştıkları B.D. (18) ve babası Ş.D. (53) ile karşılaştı. Yusuf Bakır ve B.D arasında başlayan tartışma büyüyünce B.D belinden çıkardığı kelebek bıçağı önce Yusuf Bakır’ın kalbine sapladı sonra bıçağı elinden almaya çalışan S.E’yi sağ göğsünden ve sol kolundan bıçakladı.

Kanlar içerisinde yere yığılan gençler olay yerine çağrılan ambulansla Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken B.D ve babası Ş.D. olay yerinden kaçtı.

Ağır yaralı gençler Osmancık Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Çorum Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak yolda Yusuf Bakır’ın kalbi durunca ambulans acil müdahale için Osmancık Devlet Hastanesi’ne geri döndü.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen Yusuf Bakır kurtarılamazken 23 yaşındaki S.E. ileri tedavisi için Çorum Devlet Hastanesi’ne gönderildi.

Yusuf Bakır’ın ölüm haberi üzerine hastane önünde bekleyen ailesi ve arkadaşları sinir krizleri geçirdi. Olay yerinden kaçan B.D ve babası Ş.D ise kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Bu gün adliyeye sevk edilen B.D. ve Ş.D. tutuklanarak ceza evine gönderildi.

B.D’nin kız kardeşinin bir süre önce Yusuf Bakır’ın arkadaşı O.T. ile kaçtığı ve Yusuf Bakır’ın kaçmalarına yardım ettiği gerekçesi ile B.D ve Ş.D’nin husumet bağladığı öğrenildi. Kısa süre önce İstanbul’dan Osmancık’a taşınan B.D ile Ş.D’nin sürekli Yusuf Bakır ve arkadaşlarını tehdit ettiği iddia edildi.

 
YENİ YORUM EKLE
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1960
Kent
:
Osmancık
Meslek
:
EMEKLİ
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası