Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

TEL ÖRGÜ ARTIK OSMANCIK’TA ÜRETİLİYOR - 11.07.2010


Osmancıklı çiftçiler bahçeleri için çevre illere yatırdıkları tel örgü masrafını artık ödemeyecek. Osmanlı Tel Örgü ilçede tam kapasiteli tel örgü üretimine başladı. Üstelik yerinde iş teslimi de yapan tel örgü tesisi bahçe çevreleme işlerini nerdeyse yarı fiyatına mal ediyor.


 


Ticari faaliyetlerini üretime yönlendiren Osmancıklı girişimci Veysel Aydın tel örgü alanında iyi bir başarıya imza attı. Yaklaşık bir yıl önce Küçük Sanayi Sitesi’nde kurduğu atölye ile tel örgü üretimine başlayan Aydın, Osmancık’ın yıllardır çevre illerden satın aldığı tel örgüyü şimdi ilçede üreterek komşu ilçelere pazarlıyor.


 


Osmanlı Tel Örgü markasıyla yaklaşık bir yıldır üretim yapan Veysel Aydın, kısa sürede bölgeye açıldıklarını ifade etti. Aydın, “Yapılan yatırımların ancak tarım alanında yapıldığında riski olmadığın düşünüyordum. İşe başladığımda yaptığım yatırımın getirdiği maliyetler nedeni ile sıkıntılar yaşadım. Ancak kısa sürede maddi engelleri aşmayı başardım. Gerçekten tarım alanında bir ilke imza attığımızı ve bu nedenle başarıya ulaştığımızı düşünüyorum. Çiftçilerimizin şehir dışından yüksek maliyetlere getirdikleri tel örgüyü biz burada hem daha ucuz hem de anahtar teslim usulüyle sunduk.” şeklinde konuştu.


 


Osmanlı Tel Örgü’nün Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan üretim tesisinde 3 personel çalışıyor. Şehir içerisinden ve şehir dışından gelen taleplere göre istenilen ölçülerde sıfırdan üretim yapılıyor. Tel örgü içerisine alınacak alan için gerekli beton direkler ve bahçe kapıları da burada hazırlanıyor.


 


Üretim tesisi sahibi Veysel Aydın, talebin daha çok anahtar teslim usulü diye ifade edilen biçimde geldiğini, bu yüzden tel örgü alanında gereken bütün işlemleri kendileri yaptıklarını söyledi. Maliyet konusunda da iddialı olduklarını belirten Aydın, tel örgüyü çevre illerden daha ucuza mal ettiklerini ve anahtar teslim işlerde de işçilik dâhil çok uygun fiyatlara iş teslimi yaptıklarını ifade etti.

RESİMLER
1
   
3
   
5
   
2
   
4
   
6
 
YENİ YORUM EKLE
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1950
Kent
:
İzmir
Meslek
:
EMEKLİ
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası