Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

OSMANCIK KÜÇÜK SANAYİ KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI - 22.06.2010


Osmancık Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin genel kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulda erken seçim talebinde bulunan grup, talebin ret edilmesi ile toplantıyı terk etti.


Koyunbaba Küçük Sanayi Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi’nin 2009 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı Esnaf Kefalet Kooperatifi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı temsilcilerinin gözetiminde yapılan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Mehmet Otuzbir, divan kâtipliğinde de Ali Kent ve Besim Özüdoğru seçildi.


2009 yılına ait faaliyet raporlarının okunması ve gelir gider tablosunun ibrazının ardından dilek ve temennilere geçildi. Kooperatif üyelerinden Mehmet Uslu yönetiminde 42 üye 6 yıldır kooperatif başkanlığını sürdüren Mürsel Gökyar ve yönetim kurulunun değiştirilmesi için Divan Kuruluna seçim yapılması hususunda önerge verdi.


Teklif genel kurulun oyuna sunulurken seçimin gündeme alınmasına 43 üye ret oyu, 23 üye de evet oyu verdi. Seçim gündeminin oy çokluğu ile ret edilmesinin ardından 23 kişi toplantı salonunu terk etti.


2009 yılı gelir gider raporunun okunması ve 2010 yılı tahmini bütçenin belirlenmesi ile Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

RESİMLER
1
   
2
 
YENİ YORUM EKLE
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1976
Kent
:
Ankara
Meslek
:
aşcı
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası