Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

CİNNET GEÇİREN ŞAHIS TUTUKLANDI: CİNAYETİ İTİRAF ETTİ - 09.12.2009


Çorum'un Osmancık ilçesinde geçirdiği cinnet sonucu babasını bıçakla öldüren, annesini ise yaralayan şahıs tutuklandı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerinin yaptığı çapraz sorgulamada zanlı suçunu itiraf etti.


 

Korkunç olayın ardından ilk önce suçlamaları reddeden, babasını annesinin bıçakladığını ileri süren M.S., verdiği ifadelerde cinayeti neden işlediğini açıkladı.
Babasıyla sürekli sorunlar yaşayan M.S. sabah kahvaltı yaptıkları sırada babası O.S.'nin kendisine hakaret ettiğini öne sürdü.
Babası ile tartışırken eline sofrada bulunan bıçağı alarak korkutmak amacıyla annesine doğru salladığını dile getiren M.S., annesi yaralanınca paniğe kapıldığını ardından babasını bıçakladığını belirtti. Zanlı M.S., ifadesinde babasından şiddet gördüğünü ve babasının diğer kardeşlerinden kendisini ayrı gördüğünü iddia etti. M.S. 1999 yılında askerlik yaptığı esnada arkadaşlarını PKK'ya kurban verdiğini, o nedenle halen psikolojik tedavi gördüğünü belirterek babasını öldürdüğü için de çok üzgün olduğunu ifade etti.
Osmancık ilçesi Yeşilçatma Mahallesi Harmanlar Sokak'taki evde meydana gelen olayda, oğlunun bıçak darbeleri ile karın ve boğazından yaralanan baba O.S.(61), hayatını kaybederken karın bölgesinden yaralanan anne M.S.(51) ise Osmancık Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı. Korkunç olay M.S.'nin anne ve babasını bıçakladıktan sonra evden ayrılırken yaralı annesinin balkondan bağırması ile ortaya çıkmıştı. Komşularının ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, anne ve babasını bıçakladığı iddia edilen M.S.'yi ilçe otobüs terminalinde yakalayarak gözaltına almışlardı.
 
YENİ YORUM EKLE
YORUMLAR
Özellikle ABD`li askerlerin Vietnam Savaşı sonrasında yaşadıkları `Vietnam Sendromu`nun, Güneydoğu`da terörle mücadelede görev yapan Askerlerimizin yaşamaması için
En büyük görev T.C Devletine düşmektedir.
Askerlerimizin moral ve motivasyonunun yüksek tutulması, yaptıkları görevin kutsiyeti terhis olduklarında da onlara hatırlatılmalı, maddi ve manevi olarak her zaman desteklenmelidirler.
“Eğer bilinçli bir toplum, duyarlı bir sosyal devlet yapısı oluşturmuş olsaydık, ilçemizdeki bu üzücü vaka kesinlikle yaşanmayacaktı.”

Sakin KAFADAROĞLU
 
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1991
Kent
:
Osmancık
Meslek
:
Öğrenci
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası