Ana Sayfa İletişim Osmancık.com.tr Hakkında...
Ana Sayfa
Osmancık.com.tr Hakkında...
Firmalar
Osmancık Resimleri...
Osmancık Görüntüleri...
Hemşehriler
Derneklerimiz
Osmancık Köyleri...
 

AK PARTİ TEMAYÜL OYLAMASINDA OSMANCIK ADAYLARINDA 5 İSİM ÖNE ÇIKTI 07.OCAK.2009

 TEMAYÜL OYLAMASINDA OSMANCIK ADAYLARINDA BEŞ İSİM ÖNE ÇIKTI


     


 


 


AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları için yapılan teşkilât temayül yoklamasında beş ismin öne çıktığı iddia edildi.

      AK Parti kulislerinde konuşulanlara göre, geçtiğimiz pazar günü Kültür Düğün Salonu’nda genel merkez yöneticileri nezaretinde gerçekleştirilen teşkilât temayül yoklamasında Hamza Karataş, Bekir Yazıcı, Süleyman Arslaner, Alaattin Uğur ve Haydar Kurşun isimleri öne çıktı.
            Oy sandıkları açılmadan AK Parti Genel Merkezi’ne götürüldü. Temayül yoklaması sonuçlarının genel merkez tarafından nasıl değerlendirileceği önümüzdeki günlerde  belli olacak. AK Parti Genel Merkezi’nin bu hafta içerisinde aday adayları ile ilgili anket yaptırılacacağı öğrenildi.


 
YENİ YORUM EKLE
YORUMLAR
muzaffer bey diğer yorumunuzada cevap yazdım bunada yazıyorum gurbetteyim demişsiniz bende gurbetteyim ve ve osmancık dışında yaşamak osmancıkı tanımamak değil diye bir cümleniz var. peki söyleyin bakalım savunduğunuz aday osmancığı tanımak için veya osmancıklı için neler yaptı. ayrıca kimliğinde osmancık yazması veya osmancıkta doğmuş olmak osmancıklı olmak demek değil.
Zeynep Demir
 
Bende gurbette oturuyorum. Dışardan bakıldığı zaman ,sorunlarda .yapılanlarda .yapılmayanlarda çok belli oluyor.Belliki aday arkadaş memleket sevdalısı.Mesleğinde edindiği tecrübe ve bilgilerini Memleketi için kullanacak.Şimdiye kadar osmancıkta yaşayanlar görev aldı.Osmancık dışında yaşamak Osmancık ı tanımamak demek değil.
Muzaffer Odabaşı
 
ben sadece şunu söylemek istiyorum Gömeç Bey bu kişilerin basın açıklamalarını izlerseniz bana hak verirsiniz....
Naime Küçük
 
vallaha bayan arkadaş solemek istiyorum şuana kadar okuyanlar çook mu icrat eddiler ve edıyorlarmi eğitim ellebette onemli ama kucuk duşurulmekde haksizilik dir goruyoruz ki baştakı ler ve olanlar turkıyenın başına ne gelırse hepsi eğitimli insanlar bilmek bişey anladiniz mi şimdi _? gelelim aday adaylarina ben doğma buyume osmancikliyim obld başkan koltuğuna oturacak kişi osmancği seven iyi bilen diyolog kurabılen iş yapa bılen osmanciğimiza sanayıleşme ekmek kapısını acabılen kişelerin olabılmesini isterim ben yaparım kendıme guvenım var ben osmancik sevdalisiyim diyen kişi herkez mevcuttur bld başkanlına diyeceklerim bukadar bi yanliş kusurum olduysada şimdiden özürdilerim umarim beni anlamisinizdir ayrica bu aday aday larimizdan biri bld başkanlına biraz uyum sağlan bırı var taniyorumdaa ve 2 cı kişide zorlu micadelen gecebilir diye dusunuyorum 2 aday yarişir secimde onlarin adlarinida vermem doğru deyil şimdi tşk lerimi sunarim
Erol Cosar
 
diploma almak sıze bazı haklar tanıyabılır ama ancak tek basına bır anlam ıfade etmez elbettekı eğitim onemlıdır ama baktığımızda goruyoruzkı en dust duzeydekı kısıler dahı en ust duzey yolsuzluklara karısabılıyor demekkı eğitim kadar vicdanda önemli önce iyi insan ilkesi benimsenmeli okadar haksızca yorumlar yapmısssınızki ben bır osmancıklı olarak artık bu yersız ve gereksiz polemıklerı bır yana bırakıp osmancık için en guzel neler yapaılabılır buna bakmalıyız belkıde suana bırlık ve beraberlıkte cok tutkun olamadığımızdan cok seyler kaybettık onemlıolan bundan sonra kazabılmek onemli ola kimin kazanacağı değil osmancığın neler kazanacağı sonucda kım olursa olsun osmancık sevdalısı olduğu için bu goreve talıp olmustur tek yapmamamız gereken dargınlıklar kırgınlklar bır yana bırakılarak guzel bır osmancık için çalışmak
Mehmet Gömeç
 
BİR ÜSTTE OKUDUĞUM YORUMDAKİ ARKADAŞA DA KATILIYORUM. OSMANCIKTA YAŞAMAYAN BİRİ NEDEN OSMANCIK İÇİN ADAY? BIRAKALIM OSMANCIK''I OSMANCIKLILAR YÖNETSİN.
Naime Küçük
 
Adaylar arasında bazıları dikkatimi çekti . Paylaşmak istedim. Bu temayyül oylamasında oy kullanan arkadaşlarımız hiç mi adaylarımızın eğitim düzeyine dikkat etmediler acaba? Arkadaşlar bir ilkokul mezunu bir lise mezenu bizi ne kadar temsil edebilek?
Ve ben AK PARTİ adaylarını seçerken buna dikkat ediyor sanıyordum.
Umarım yanılmıyorumdur...
Naime Küçük
 
bence başkan olacak kişinin bir çok özelliği taşıması gerekli. özelliklede eğitim. adaylara soruyorum tabi hepsine değil bu yaşa kadar neden acaba kendilerini geliştirip okumamışlar. eğitimin yaşı olmaz diye bir laf var acaba onlara hiç mi söyleyen olmamış. ayrıca osmancıkta yaşamayan osmancıklıyla iç içe olmayan bir başkan osmancıklıyı veya dertlerini nasıl anlayabilir? seçmenlerin biraz daha açık gözle bakmalarını rica ediyorum çünkü son pişmanlık fayda etmez...
Zeynep Demir
 
bu haber bana hiç inandırıcı gelmedi. lütfen bi kanıtla sunabilirmisiniz
Sibel Kurşun
 
Osmancık Fotoğrafları, Görmek İçin Tıklayınız... Osmancık Video Görüntüleri, Görmek İçin Tıklayınız...
BİR HEMŞEHRİ
Bay - 1977
Kent
:
Ankara
Meslek
:
YAPI DEKORASYON
 
Koyunbaba Menkıbeleri
Aşık Ali Deyişleri
 
 
© Copyright 2006 www.osmancik.com.tr
Bu Sitenin Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir...
 
OSMANCIK.com.tr Ana Sayfası